O muzeju osjeta

Što je MUZEJ OSJETA?

Muzej osjeta u Splitu mjesto je gdje će tvoja osjetila iskusiti novu senzacionalnu avanturu! To je mjesto na kojem se kreativna energija živahnog mediteranskog grada spaja sa zagonetnim atrakcijama koje će promijeniti način na koji percipiraš svijet oko sebe.

Osjeti pobuđuju emocije, a nezaboravne emocije čine život bogatijim.

Uživaj u nevjerojatnim atrakcijama koje brišu granicu između čarolije i stvarnosti!
Odgonetni tajne svog mozga i tijela!
Riješi mozgalice koristeći svoja osjetila!
Slikaj nekoliko giga fantastičnih slika u prostorijama koje su osmislili mladi talentirani dizajneri!
Nauči više o Splitu, drevnom gradu koji nikada nije izgubio svoj mladenački duh!
Osjeti Dalmaciju! Pomiriši arome Mediterana, nauči više o moru, hrani i dalmatinskim velikanima.
Želiš senzacionalno novo iskustvo?  Muzej osjeta u Splitu te čeka!

Što te čeka u našem muzeju? Kada uđeš, zaboravi na tren na stvarnost kakvu poznaješ. Opusti se i istraži zone muzeja. Svaka zona posvećena je jednom od osjeta - vid, sluh, njuh, opip i osjet ravnoteže. Prošetaj sobama koje spajaju tajne osjetila sa zanimljivostima iz Splita i okolice. Slobodno istražuj i usput nauči više o vlastitom tijelu i posebnostima Dalmacije. Uroni u svijet kreativnosti! Prostorije našeg muzeja osmislili su i kreirali mladi hrvatski umjetnici, dizajneri i arhitekti. Uđi u prostore koji odišu jedinstvenim kreativnim duhom, uživaj u trenutku i slikaj poneki selfie. U našem muzeju ne čekaju te samo atrakcije koje će zadiviti tvoje oči. Sva tvoja osjetila doći će na red. Riješi zagonetku koristeći samo osjetilo njuha ili iskoristi svjetlost da stvoriš zvuk. Zvuči čudno? Najbolje da dođeš u muzej i zadovoljiš znatiželju! Muzej osjeta mjesto je na kojem ćeš osjetiti svijet oko sebe na potpuno drugačiji način. Želimo ti dobrodošlicu u novu stvarnost!

Izluđuje te znatiželja? Istraži naše atrakcije!

Gdje smo?