Rođendani i eventi

Rođendanske zabave

Muzej osjeta je najcool mjesto za rođendansku zabavu u Splitu. Zanimljive atrakcije, posebno dizajnirane sobe i naši educirani animatori osigurat će tvojem djetetu i svim gostima sjajnu zabavu i puno, puno nezaboravnih uspomena. U sklopu rođendana nudimo standardne programe, no rado ćemo poslušati tvoje ideje i želje.

Spremi se za nezaboravnu zabavu!

Eventi

Kada organiziraš event u Muzeju osjeta, tvoje želje su naša zapovijed. Pruži svojim gostima zabavno iskustvo, bez obzira organiziraš li sastanak za malu skupinu poslovnih partnera, promociju novog proizvoda, konferenciju za medije, party tvrtke ili teambuilding! Istraži atrakcije našeg muzeja, pomakni granice svojih osjetila i stvori nezaboravne uspomene svim gostima. Usudi se osjetiti više i dopusti našem ljubaznom i pedantnom osoblju da učini tvoj event doista posebnim.

Spremi se na nezaboravnu zabavu!

Gdje smo?